Çağrı Merkezi / (0242) 606 07 08

Çağrı Merkezi / WhatsApp

Bize Yazın / bilgi@adanetbilisim.com.tr

Bebek-Bakıcı Kameraları

Anasayfa / Blog / Bebek-Bakıcı Kameraları
Paylaşmak Güzeldir

            

Teknolojik gelişmeler bebeklerimizin güvenliği için de birçok ürünü hayatımıza katmıştır. Bebeklerinden ayrı vakit geçirmek zorunda olan aileler, bebeklerini bir bakıcıya emanet etmek zorunda kalırlar. Özellikle tanımadıkları bir kişi olduğu zaman aileler bu konuda tedirgin hissedebilirler. Alışma sürecinde bakıcının bebeğe nasıl davranacağını, iyi anlaşıp anlaşamayacaklarını ya da bebeğinin o sırada ne yaptığını izlemek isteyen ebeveynler evlerinin belirli yerlerine kameralar yerleştirebilirler. Artık çok gelişen bu izleme teknolojisi sayesinde bu kameranın görüntüsü akıllı cep telefonlarına aktarılabilir ve sanki ebeveyn bebeğinden hiç ayrılmamış gibi onun ne yaptığını izleyebilir. 

Dünyanın neresinde olursanız olun cihazın bulunduğu ortamı cep telefonunuzdan canlı izleyebilirsiniz. Aynı zamanda ortam sesini canlı dinleyerek, kamera üzerinde bulunan hoparlör sayesinde sesli görüşme yapabilirsiniz.

            Ayrıca kameranın programlanabilir özelliği sayesinde istenmeyen bir bölgeye giriş yapıldığında veya hareket algılandığında telefonunuza bildirim gelmesini sağlayabilirsiniz.


Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız : Bebek ve Bakıcı Kameraları

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...