Çağrı Merkezi / (0242) 606 07 08

Çağrı Merkezi / WhatsApp

Bize Yazın / bilgi@adanetbilisim.com.tr

Data & Network Sistemleri

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Network Sistemleri / Data & Network Sistemleri
Paylaşmak Güzeldir

Data & Network Sistemleri

Tümleşik İletişim Çözümleri telefonla iletişim ve bilgisayarı birleştirerek değişimin en büyük katalizörü oluyor, yer ve zaman sınırı tanımadan kullanıcılara çok geniş bir çalışma alanı sağlıyor.Çalışma alanlarınızda uygulamak istediğiniz esnek iletişim altyapılarını efektif bir şekilde ses, görüntü, mesajlaşma ve hareketlilik gibi öğeleri tek bünyede toplayan Tümleşik İletişim çözümleri maliyet ve karmaşıklığı azaltarak, iyileştirilmiş süreçler, daha az karmaşık bir sistemle çalışan daha istekli personel ve sonunda daha memnun müşterilerle herkesin kazandığı bir ortam sağlayarak size rakipleriniz ile rekabette bir adım öne geçme fırsatı tanıyor.

Network Çözümleri

 Günümüzde pek çok şirketin yönetim, üretim, satış, teknik servis, depolama ve sevkiyat faaliyetleri birden fazla yerden gerçekleştirilmektedir. Bölge müdürlükleri oluşturulmakta, lojistik merkezleri şehrin trafiğinden çıkarılıp alan maliyetlerinin daha düşük olduğu yerlere taşınmakta, müşterilere daha yakın olmak için çok farklı lokasyonlarda temsilcilikler kurulmaktadır. 

İş süreçlerimizi bilgisayar ortamına geçirmek, verimliliğimizi artırmakta ve iş akışımızı kolaylaştırmakta. Kurumsal Kaynak planlaması (ERP) ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) paketleri, muhasebe programları, e-mail, dosya (File server), web sunucuları, e-iş (B2B,B2C) uygulamaları gibi pek çok farklı servis bir arada çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz ile ilişkilerimizi yönetmekte. 

Tüm bu servisler topluluğu; ses ve video paketleri ile birlikte yerel alan ağımız, geniş alan ağımız ve Internet üzerinde çalışıyorlar.

Rota,sistem entegrasyonunun bir bütün olduğuna inanmaktadır. Sağlıklı çalışan ve yönetilebilen akıllı bir yerel ağ, performans beklentilerinizin ve yaşadığınız darboğazların kesin bir çözümüdür.

 

WAN Danışmanlık Hizmeti

 Uzak mesafelerde bulunan ağ teknolojilerinin birbiri ile iletisim kurmasını sağlamaktadır. Ağ teknolojisinin giderek gelişmesi ile görüntü, ses ve bilgi alış verisi aynı platformda gerçekleştirilmektedir. Farklı lokasyonlar, çeşitli cihazlarla bir birine bağlanır. Evinizde, ofisinizdeymiş gibi çalışabileceğiniz ortamlar hazırlamak, kurulacak kamera sistemiyle dilediğiniz noktayı gözlemleyebilmek gibi olanaklar WAN teknolojisiyle sunulmaktadır.

 

LAN Danışmanlık Hizmeti

 Belirli bir alanda oluşturulan kablolu ve kablosuz ağ teknolojisidir. Genelde küçük ve orta ölçekli firmaların sistem ve ağ teknolojisinde tercih edilmektedir. Printer, tarayıcı ve ortak dosya paylaşımı gibi ortak kullanıma açılacak kaynaklara erişimi mümkün kılar. İnternet bağlantınızı ortak kullanmanız bu sistemde mümkündür ve yapılacak yatırımların gelişen teknolojilere uygunluk kontrolü yapılmaktadır.

Kurum ve firmalar, kullanılan kablo sistemi, istemciler, kiralık hat, serverlar, firewall, kablolu ve kablosuz donanımlar vb. yapıların ileriki dönemlerde artışları veya yer değişimleri göz önünde tutularak, teknolojik özelliklerle paralel yatırımlara yönlendirilmektedir.

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...