bilgi@adanetbilisim.com.tr

USD : 32,56 TL

Bekçi Tur Kontrol Sistemleri
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Bekçi Tur Kontrol Sistemleri
Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

Bekçi kontrol sistemleri, bilgisayar bağlantılı olarak çalışan ve bekçilerin hangi saatte nerede yer aldığını bilmemize yarayan sistemlerdir. Bekçi tur devriye sistemleri, güvenliğin gerekli olduğu tüm alanlarda gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir. Yüksek kalite belgelerine sahip bu sistemleri sitelerde, konsolosluklarda, askeriyelerde ve alışveriş merkezlerinde tercih edebilirsiniz. Kullanımları da oldukça basit olup kısa bir eğitimden sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle gece bekçinizin siz uyurken mesai saatleri içerisinde kontrol etmesi gereken noktalarda yer alıp almadığından şüphe ediyorsanız; bekçi tur sistemleri tam da size göre!

Bekçi tur sistemi; bekçi kontrol kartı, kontrol noktaları ve bekçi kaleminden oluşan, bekçi takibi yapmak için kullanılan bir sistemdir. Bu sistemde kullanılan bekçi kontrol kalemi, kontrol noktalarına okutulduğunda sesli, ışıklı ve titreşimli bir uyarı verecektir. Gövdesi sert alüminyumdan üretildiği için düşürüldüğünde ya da yere atıldığında dahi büyük hasarlar almaz ve çalışmasına devam edebilir. Bekçi tur kalemi ağır darbelere maruz kalarak test edildiği için tüm olumsuz hava koşullarında dahi çalışmasını sürdürebildiği ispatlanmıştır. Üstelik tek bir kez şarj edilme ile 30.000 kez okuma yapabilirler. Şarj bitse bile içerisinde bulunan son 10.000 bilgiyi saklayabildiği için veri kaybı da yaşamayacaksınız.

Montaj ve Sistemi Devreye Alma Hizmeti

Alanında profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız, sizlere her daim kısa süre içerisinde sistemi ulaştıracağı gibi, kurulum ve montaj aşamasının tamamlanmasınıda üstlenecektir. O halde geç kalmadan siz de müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilir, ürüne ilişkin çok daha detaylı ve ayrıntılı bilgi alma olanaklarına sahip olabilirsiniz. Adanet sizlere bir telefon kadar uzaklıktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın