bilgi@adanetbilisim.com.tr

USD : 32,56 TL

Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Bizlere sık sorulan sorular hakkında cevaplarımızı aşağıdan bulabilirsiniz.
Montaj sırasında evim/iş yerim zarar görür mü?
Tüm montaj işlemleri, deneyimli montaj ekiplerimiz tarafından evinizde herhangi bir hasar oluşmaması için maksimum hassasiyet gösterilerek gerçekleştirilir.
Güvenlik Kamerası ile karanlık ortamlarda da görüntü alınabiliyor mu?
Güvenlik kameralarında kızılötesi (IR) ledler sayesinde karanlıkta da siyah beyaz olarak net bir görüntü alınabilmektedir. Ayrıca yeni teknoloji ürünler sayesinde bu görüntüleri renkli alabilmekte mümkündür.
Kamera sistemini istediğim yerden istediğim cihazdan izleyebilir miyim?
Evet, bu artık teknolojininde hızlı gelişimi sayesinde hem canlı görüntüleri hem geçmiş görüntüleri dilediğiniz yerden ve cihazdan izleyebilirsiniz. Bunun için kayıt sistemine bağlı bir internet hattı yeterli olacaktır.
IP Kamera ve Analog HD Kamera arasındaki fark nedir?
İkisi arasındaki en büyük fark, kullanıldığı ve sahip oldukları teknolojidir. AHD kameralar analog sistem olduğu için koaksiyel kablo üzerinden haberleşirken, IP kameralar digital sistemlerde olduğu gibi data kabloları ile haberleşir. Küçük ve orta büyüklükte bir alanda kablolu yada kablosuz IP kamera sistemi kurmanın yatırım maliyeti daha yüksektir. Analog HD kamera sisteminin maliyeti çok daha uygun olabilmektedir. Buda bir yatırım maliteyi açısından AHD kameraları daha tercih edilebilir kılmaktadır.
Elektrik kesintisi olduğunda alarm sistemim çalışmaya devam eder mi?
Alarm sistemleri elektrik kesintisi ya da kötü niyetli kişiler tarafından elektrik sistemine müdahale edilmesi durumlarında alarm paneli üzerinde bulunan akü ile uzun süre çalışmaya devam eder. Elektriğin uzun süreli kesintisi durumunda akü son gücüyle alarmı devreye alır. Siren sesli uyarı verir Alarm İzleme Merkezi'ne de uzun zamandır elektrik olmadığına dair uyarı gider. Güvenlik sisteminiz her koşulda yaşam alanınızı korumaya devam eder.
Evdeyken de alarm sistemini kurabilir miyim?
Alarm sistemleri birkaç şekilde aktif hale getirilebilir. Bu yollardan bir tanesi de ev içindeyken kurulumdur. Ev içinde rahat hareket edebilmeniz adına pencere ve kapılardaki algılayıcılar aktif iken, hareket algılayan ürünler devre dışı bırakılır.
Ürünlerin garantisi var mı?
Satışını yapmış olduğumuz bütün ürünler distribütör garantisi uygulanmaktadır. Olası sorun ya da sorunlarda firmamız tarafından gerekli işlemler yapılmaktadır.
Ücretsiz keşif yapıyor musunuz?
Ev ya da iş yeriniz için ücretsiz keşif hizmetimiz bulunmaktadır. İletişim numaralarımızdan bizleri aramanız yeterlidir.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın