bilgi@adanetbilisim.com.tr

USD : 32,95 TL

Elektroni̇k Kapı Açma Si̇stemleri̇
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Elektronik Kapı Açma Sistemleri
Elektronik Kapı Açma Sistemleri

Yüz Tanıma İle Kapı Açma Sistemleri


Yüz tanıma sistemleri; şüphesiz ki biyometrik sistemler içerisinde en gelişmiş ve kullanımı en kolay olan sistemlerdir. Yüz tanıma sistemleri ile personel takibi yapabilir veya giriş-çıkış kontrolleri sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu sistemler ile turnike, bariyer ve kapılara tetik vererek açılmasını da sağlayabilirsiniz. Kapınızla uyumlu olarak kullanacağınız kilit sayesinde yüz tanıma cihazından kapıya geçiş yetkisi iletilerek kapınızın açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sistemlerin farklı model ve boyutları da işletme, plaza, holding, hava alanı gibi farklı alanlarda tercih etmenize olanak sağlar. Yüz tanıma cihazlarının kayıt kapasiteleri de cihaza göre farklılık göstermektedir. 500 ile 3.000 yüz kaydı yapabileceğiniz yüz tanıma cihazı fiyatlarımızı satış danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Parmak İzli Kapı Açma Sistemleri

Parmak izli kapı açma sistemleri de tıpkı yüz tanıma terminallerinde olduğu gibi minibüs takip, öğrenci takip, tuvalet takip, yemekhane takip ve personel takip yazılımlarını birlikte kullanabilirsiniz. Parmak izli sistemler, parmak izimizin benzersiz ve eşsiz oluşu sayesinde mutlak güvenlik elde edilmesini sağlar. Bu sistemlerin farklı cihaz modellerinde aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş yapma olanağı da sunulmuştur. Parmak izinizle turnikelere, bariyerlere ve kapılara tetik vererek açılmasını sağlayabilirsiniz. Kapılarınızı cihazlar ile açtırmak için kapılarınızda kilit de kullanmalısınız. Dilerseniz parmak izli kapı kolu kilit sistemleri tercih ederek de kapılarınızı açabilirsiniz.

Şifreli ve Kartlı Kapı Açma Sistemleri

Şifreli ve kartlı kapı açma sistemleri, tüm personel devam kontrol sistemleri cihazları ile birlikte kullanılabilen sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılan cihazlar, şifreli veya kartlı geçiş yapmanıza olanak sunar. Eğer şifre ile geçiş yapmak isterseniz kullanıcılara 6 haneli bir giriş şifresi belirlenmesi gerekir. Bu şifreyi kişi giriş esnasında cihaza yazarak kapıya tetik verir ve açılmasını sağlar. Kartlı sistemlerde ise her kullanıcıya farklı bir kart tanımlanır ve kullanıcı bu kartlar ile geçiş sağlar. Kart cihaza okutulduğunda eğer tanımlı ise kapı açılır. Kartlı sistemler; standalone, panelli, online ve offline sistemler olarak ayrılmaktadır. Ayrıca bu sistemlerde kullanacağınız kartların üzerine dilediğiniz baskıyı yaparak tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz.

Elektronik ve Manyetik Kapı Kilitleri

Kilit sistemleri; parmak izli, yüz tanımalı ve kartlı geçiş kontrol sistemleri ve takip yazılımları ile birlikte kullanılarak kapılarınıza tetik vermenizi sağlar. Kilit sistemlerinin farklı modellerini cam, ahşap, metal ve PVC kapılarınızda tercih edebilirsiniz. Güvenli geçişler için olmazsa olmaz haline gelmiş kapı kontrol sistemleri, kilide uygun aparatlarda da kullanılarak kapınıza uygun hale getirilebilmektedir. Bu kilitleri ayrıca butonlar ile kontrol de edebilirsiniz. Masanızın yanına konumlandıracağınız buton ile kapı çaldığında yerinizden kalkmadan kapılarınızı açabilirsiniz.

Kartlı Otel Oda Kapı Kilitleri

Otel oda kapı kilidi sistemleri, otellerinizde güvenliği sağlayan sistemlerdir. Otel kilidi, farklı renk ve model seçenekleri ile dekorunuza uyum sağlarlar. Bu kilitler kartlar ile geçiş yapmanızı sağlar. Resepsiyonda kartlara kişinin kalacağı süre tanımlanır ve kartlar o süre bittiğinde kapıyı açmayacaktır. Güvenlik için vazgeçilmez halini alan otel kilitleri; sağ ve sol kol seçenekli olarak oda içerisinden ve dışarısından olmak üzere bir kapıda iki adet kullanılmalıdır. Bu kilitlerin dayanıklılığı test edilerek kanıtlanmıştır ve standart piller ile çalışır. Bir pil ile yaklaşık altı ay boyunca kapı açtırabilirsiniz.

Access Geçiş Kontrol Programı

Geçiş kontrol programı; parmak izi, yüz tanıma ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte kullanılarak geçiş kontrolü sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Bu programın asıl amacı, kullanıcıların ve gelecek olan misafirlerin kendi faaliyet alanlarında yer almasını sağlamaktadır. Geçişleri kâğıt ve kalemle takip etmenin oldukça zor olması ile ortaya çıkan geçiş kontrol programı raporlamalar ile gün içerisinde kimin kaç kez giriş ve çıkış yaptığını görmenizi sağlar. Ayrıca farklı giriş ve çıkış noktalarınız var ise; giriş noktalarına göre de raporlamalar alabilirsiniz.

 

Montaj ve Sistemi Devreye Alma Hizmeti

Alanında profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız, sizlere her daim kısa süre içerisinde sistemi ulaştıracağı gibi, kurulum ve montaj aşamasının tamamlanmasınıda üstlenecektir. O halde geç kalmadan siz de müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilir, ürüne ilişkin çok daha detaylı ve ayrıntılı bilgi alma olanaklarına sahip olabilirsiniz. Adanet sizlere bir telefon kadar uzaklıktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın