bilgi@adanetbilisim.com.tr

USD : 32,56 TL

Fiber Optik Sistemler
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Fiber Optik Sistemler
Fiber Optik Sistemler

Günümüzde, çok geniş bir yelpazedeki haberleşme protokollerini destekleyecek altyapı ihtiyaçlarını karşılamak için Fiber Optik Kablolama Çözümleri kullanımı her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Özellikle hız ve bant genişliği ihtiyacının önemli olduğu uygulamaların yanı sıra; mesafe ve elektromanyetik etkileşim gibi problemleri bertaraf etme gereksinimi duyan çok farklı haberleşme sistemleri / protokolleri, ancak Fiber Optik Altyapı Sistemleri ile problemsiz bir iletişim ortamına kavuşmaktadır.

Bu kapsamda CCTV ve IP Kamera sistemlerinde, IPTV sistemlerde ve Network altyapılarında Fiber Optik Teknolojiden yararlanılmaktadır.

Fiber optik üzerinden ağ bağlantısı ve iletişim hizmetleri, network (LAN) ve FTTX kullanımları için  fiber optik konnektör, patchcord, adaptör, converter, fiber optik güç-metre, fiber fusion splicer gibi ekipmanlarımız bulunmaktadır.  

Firmamız müşterilerine çok uygun fiyatlar ile fiber sonlandırma işlemleri yapmaktadır. Mesafe ve sonlandırılacak core sayısına göre fiyatlandırma işlemi yapılmakta olup piyasanın oldukça altında ekonomik fiyatlar ile çözümler sunulmaktadır.

Adanet Bilişim müşterilerinin ihtiyacı olan çok farklı niteliklere sahip Fiber Optik Kabloların sonlandırma işlemlerini uygun fiyatlar ve son teknoloji cihazlar ile yapıyor.

Fiber Optik Hizmetlerimiz

  • Fiber optik uç sonlandırma hizmetleri
  • Kopuk fiber optik kabloların onarımı
  • Fiber optik güç ölçüm testleri
  • Fiber optik danışmanlık hizmetleri

 

Montaj ve Sistemi Devreye Alma Hizmeti

Alanında profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız, sizlere her daim kısa süre içerisinde sistemi ulaştıracağı gibi, kurulum ve montaj aşamasının tamamlanmasınıda üstlenecektir. O halde geç kalmadan siz de müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilir, ürüne ilişkin çok daha detaylı ve ayrıntılı bilgi alma olanaklarına sahip olabilirsiniz. Adanet sizlere bir telefon kadar uzaklıktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın