bilgi@adanetbilisim.com.tr

USD : 32,56 TL

Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda


   Adanet Bilişim ve Güvenlik Sistemleri teknoloji çağında dünyadaki gelişme ve teknolojileri ülkemizde uygulamak, elektronik güvenlik konusunda gereken ihtiyaçlara çözüm ve proje üretmek bilgi çağının getirdiği bu küreselleşme karşısında iş dünyasının yeni ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla 2011 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir.

   Sektöründe rakiplerinden sıyrılarak hedeflerini büyüten Adanet Bilişim ve Güvenlik Sistemleri müşteri odaklı yaptığı çalışmalarda ev-işyeri-tesis güvenliğinde birçok başarılı projeye imza atmıştır.

 

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!


   Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, kurulum sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz.

 

Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil, hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesiyle ölçülür.

 

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın